Kapitel

Kapitel keskendub inimestele ja ettevõtetele jätkusuutlike, funktsionaalsete ja esteetiliste keskkondade loomisele ning juhtimisele. Ettevõte valdab ja arendab büroohooneid, hotelle ja kaubanduskeskusi, mis on igapäevaseks töökeskkonnaks tuhandetele inimestele ning kus peatuvad sajad tuhanded turistid ja käivad miljonid ostlejad. See on tõsine vastutus, mille Kapitel enda kanda võtab.

Kapiteli äri on saatnud edu. Me ei võta seda iseenesest- mõistetavalt ja meil on hea meel oma edu ühiskonnaga jagada. Ettevõte on taastanud ehitismälestise, 19. sajandi

lõpust pärineva kauni Kõltsu mõisa Laulasmaal ning avanud puitmõisa rahvale nii ekskursioonideks kui ka kontsertideks. Peale vanalinna kaasaegse valguslahenduse loomise on Kapitel grupi ettevõtted ja aktsionärid panustanud linna- keskkonna kaunimaks ja väärtuslikumaks muutmisse varemgi.

Nii ehivad täna Taani Kuninga aeda kolm pronksist munga skulptuuri ning Nordic Hotel Forumi ees seisab väärikalt pronksist „Kultuurihunt“.

Kinnisvaraettevõttena soovib Kapitel rääkida kaasa asumite tuleviku kavandamises, et aidata sõnastada parimaid tavasid, teadmisi ja soovitusi, mida planeerijad ja arendajad saavad oma töös arvestada. Ettevõte toetab Eesti Kunstiakadeemia uurimisprojekti „Lõpetamata linn“, mis analüüsib Tallinna linnaehituslikke visioone ja ruumilisi tulevikustsenaariume.